Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Фруктівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04526911) був реорганізований і увійшов до складу Новенської громади

с-ще Фруктове

Селище Фруктове розташовано в південно - західному напрямку від районного центру м. Мелітополь. Являється центральною усадьбою Фруктовської сільської ради.

Після Великої Вітчизняної війни тематичним планом Укрсадінститу , якому була підпорядкована дослідна станція, передбачувалось вирішення ряду питань пов'язаних з селекцією і агротехнікою пладо - ягідних культур. У 1946 році від Якимівської дослідної станції механізації було відведено 100 га землі, створені садівничі бригади які були підпорядковані другому відділенню розташовану в м. Мелітополі, а потім створено самостійне відділення №3, яке мало назву «Садстанція».

У 1946 році була збудована одна землянка, потім ще три в яких мешкали садоводи Сударькова Ефросінія Кузьмівна , Чекуліна Наталія Олександрівна  1947 році висаджений перший розсадник плодових саджанців.

В 1952 році на відділенні №3 було збудовано два житлових будинки і приміщення для худоби.

В 1954 році проведено електропостачання, в 1956 році телефонний зв'язок. У 1957 році збудували дитячий садок і будівлю контори . 1966 році збудована асфальтна дорога 5.5 кмяка зв'язана з автошляхом Харків - Сімферополь. В 1970 році були збільшені земельні площі на 300 га .

19 жовтня 1972 року Указом Президії Верховної Ради УРСР новозбудованому селищу 3-го відділення науково - дослідного інституту зрошуваного садівництва південних районів України присвоєно найменування Фруктове.

Селище Фруктове займає площу 56,1 га.

Наявне населення станом на 01.01.2010 року 1078 осіб.

Кількість господарств 446.

В селищі три вулиці вул.. Стара на якій розташовано 17 одноповерхових будинків на вул. Молодіжній 15 багатоповерхових будинків вул. ім. Мамаєва ( нова забудова)

Великий вклад в розвиток населеного пункту внесли :

Сидоренко Михайло Федорович - Герой Соціалістичної Праці -1971р., заслужений агроном УРСР -1962 p.. Залужений діяч науки УРСР, орденоносець Трудового Червоного Прапору.

Толстоножко Олександр Трохимович -директор ДГ «Мелітопольське» під його керівництвом у 1960 роках було розвинуто інтенсивне будівництво виробничих об'єктів.

Мамаєв Іван Ігнатович з 1972 року по 1997 рік працював на посаді директора ДГ «Мелітопольське». Нагороджений у 1966 році орденом «Знак Почета», у 1970 році медаллю «За трудовую доблесть» і Почесною Грамотою Президії Верховної Ради УРСР, у 1971 році орденом Жовтневої Революції, у 1983 році присвоєно звання «Заслужений робітник сільського господарства УкраїнськоїPCP» 07.06.1990 році присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці з врученням «Звезди  Героя» і «Ордена Ленина»

В селищі Фруктове працюють : дитячий садок «Черешенька» на 190 місць , Фруктовська ЗОШ-І-Ш ст., будинок культури «Ювілейний», Фруктовська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, два продовольчих магазина і чотири продовольчих павільйону .

На території працює Державне Підприємство Дослідного Господарства «Мелітопольське» яке займається вирощуванням плодово - ягідних культур, саджанців фруктових дерев , зерновими культурами.

795,0 га земельної площі знаходиться під багаторічними насадженнями.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування